kuźnia print
Blog

Torba z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Udany gadżet reklamowy, poza funkcją marketingową, powinien również być naprawdę praktyczny i atrakcyjny dla klientów. W związku z tym należy zadbać o to, by chcieli oni rzeczywiście z owych gadżetów korzystać. Torby płócienne spełniają tę funkcję już w momencie podarowywania gadżetów promocyjnych - klient może wszystkie zabrać w torbie, która sama w sobie jest kolejnym podarunkiem reklamowym. 

druk wielkoformatowy wrocław

Jednocześnie dzięki temu, że są to torby wielorazowego użytku będzie on mógł korzystać z niej jeszcze wielokrotnie. Jest to więc jednorazowa inwestycja, która na pewno się zwróci w dłuższej perspektywie. Dodatkowo przez to, że mają uniwersalny design pasują zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a co więcej - są niezwykle modne! Można korzystać z nich podczas zakupów, pakowania lunchu czy nawet na co dzień jako zamiennik torebki czy aktówki i dodatek do stylizacji. 

Torba z nadrukiem to świetny pomysł na gadżet reklamowy

Dobra reklama, to taka, która trafi do możliwie największej liczby potencjalnych klientów. To pozwala zwiększyć szansę na zysk, a to jest głównym celem prowadzenia kampanii reklamowych. Kiedy osoba, która już korzysta z usług reklamującej się firmy nosi torbę z nadrukiem marketingowym nie tylko informuje tym samym innych, że takie przedsiębiorstwo istnieje, ale i sama potwierdza swoim wizerunkiem jakość usług, jakie świadczy owe miejsce. 

Warto wiedzieć, że nadruk na torbie może przybrać naprawdę wiele różnych form. Dużo zależy od rodzaju materiału, na którym ma zostać nadrukowany napis czy grafika. Reszta pozostaje właściwie kwestią kreatywności grafika. Należy przyznać jednak, że torby, dzięki swoim rozmiarom mają duży potencjał reklamowy, przeciwnie do popularnych kubków czy breloków, które zmieszczą jedynie niewielkie logotypy. Na tak dużej powierzchni, jaką jest wierzchnia strona torby można bez problemu zmieścić grafikę promującą firmę oraz informacje niezbędne do nawiązania z nią kontaktu: adres strony internetowej, numer telefonu, e-mail czy adres siedziby. To znacznie ułatwi komunikację z potencjalnymi klientami. 

« Poprzedni
phone696-695-990

Masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie!

phone