Blog
Jak przygotować plik do druku?

Drukowanie dokumentów, prac zaliczeniowych, magisterskich coraz częściej może odbywać się zdalnie. Nowoczesna technologia umożliwia przyjęcie zlecenia druku, wykonanie zadanej ilości kopii danego wydruku, bez konieczności pojawiania się klienta w drzwiach drukarni. Na dobrą sprawę zarówno przyjęcie zlecenia, ustalenie formatu, liczbę kopii, sposób odbioru wydruku, jak i płatność wszystko można wykonać, korzystając z narzędzi online. 

Czytaj więcej »
Marketingowy potencjał druku

Wydaje nam się, że o druku wiemy już niemal wszystko. Czy tego chcemy czy też nie, towarzyszy nam on przez całe nasze życie. Każdego bowiem dnia spotykamy się z nim wielokrotnie. Jednak w erze cyfryzacji i Internetu może się wydawać, że to co drukowane jest przestarzałe i nie działa. Nic bardziej mylnego! Chociaż faktycznie marketing w przestrzeni sieciowej cały czas się rozwija, to sporo osób, a także firm zupełnie zapomina o potencjale marketingowym druku. Co ciekawe, to właśnie rozwój cyfryzacji i jej wykorzystywanie w marketingu, znacznie przyczynia się do tego, że druk zaczyna przeżywać swoją drugą młodość i staje się znowu coraz bardziej skuteczny marketingowo.

Czytaj więcej »
Gadżety z nadrukiem jako pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Bez obaw. 

Czytaj więcej »
Jak tanio drukować wizytówki?

Wizytówka to rzecz, którą trzeba mieć stale pod ręką, aby w dogodnej sytuacji móc ją wręczyć nowo poznanemu partnerowi biznesowemu – klientowi lub sprzedawcy. Dlatego dobrze jest dysponować dużą ilością wizytówek.

Czytaj więcej »
Wykorzystanie druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy ma szerokie zastosowanie. Wykorzystywany jest przede wszystkim w reklamie.

Czytaj więcej »
Metody oprawy prac dyplomowych

Napisaną pracę dyplomową oprawiasz. Nie jest to przymus, ale standard. Wszyscy studenci oprawiają swoje prace, więc nie możesz gorzej od nich wypaść.

Czytaj więcej »
Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć naszą działalność. Znajdziesz tu artykuły przedstawiające oferowane przez nas pro

Czytaj więcej »
phone696-695-990

Masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie!

phone